NASIL YAKILIR BU KALORİLER

blog yazısı ekle !

NASIL YAKILIR BU KALORİLER

Alınan fazla kilolar biraz da yaşadığımız şehir hayatının bir sonucudur. Yürümek yerine asansöre binmek, yürüyen merdivenleri kullanmak, kısa mesafelere bile arabalarla gitmek kalori yakmaya yardımcı olmaz.

White Sports

Balçova

White Sports - Balçova İzmir

İzmir'de Spor ve Sağlıklı Yaşamın Doğru Adresi

Yeni sezon öncesi ,eski sezon fiyatlarından yararlanmak için acele edin.

Uzman eğitmen kadromuz ile yaşam kalitenizi spor yaparak yükseltecek, spor yapmanın beden ve ruh sağlığınıza kazandırdığı önemi göreceksiniz.

ÜYELİK PAKETİMİZDEKİ AKTİVİTELER

*FİTNESS
*CARDİO
*AEOROBİK
*PİLATES
*YOGA
*GYMSTICK
*CRUNCH
*SPINNING
*TAE-BO
*STRECHING
*FITBOX
*YAKIN SAVUNMA
*SAUNA
*JAKUZİ
*MASAJ
*TREKING
*BİSİKLET TURU
*ATV-JEEP SAFARİ
*KAYA TIRMANIŞI
*PAİNTBALL
devamını oku...
Adres: Mithatpaşa Cd. No:1458/90 Balçova-İzmir

Shapes For Women Karşıyaka

Karşıyaka

Shapes For Women Karşıyaka

Shapes egzersiz sistemi, kendi itme-çekme kuvvetinizle çalışan, dairesel şekilde dizilen hidrolik alet ve platformlarda,hijyenik bir ortamda, hem üst hem de alt beden hedef alınarak basit,eğlenceli,hızlı ve güvenli bir şekilde sizi beden-ruh sağlığına kavuşturmayı amaçlıyor. Keyifli ve tempolu müziğin arasında gelen sinyaller size hareket sıranızı ve hareket etme zamanlarınızı hatırlatıyor. Sabah 09.00 akşam 21.00 saatleri arasında seans beklemeden, günün her saatinde spor yapma imkanı sağlayan sistemde egzersizler, bir kişi de olsa, on kişi de olsa antrenör gözetiminde ve eşliğinde yapılıyor.
Shapes For Women Karşıyaka, Karşıyaka Shapes For Women, izmir Shapes For Women, Shapes For Women izmir, shapes Karşıyaka, Karşıyaka shapes, Shapes For Women Karşıyaka izmir, shapes izmir, izmir shapes, Bayanlara Özel Spor Merkezi, Bayanlara Özel Spor Merkezi izmir


devamını oku...
Adres: Vali Rahmi Bey mah. 296 sokak No:9/A Buca-İzmir

Shapes For Women Buca

Buca

Shapes For Women Buca

Amerika'nın Texas eyaletinde 1970'li yıllarda ilk olarak sağlık sektörüne hidrolik rehabilitasyon aletleri üretimiyle başlamıştır. Daha sonra bu alandaki tecrübe ve başarılarıyla fitness sektörüne yönelmiş ve geçen 30 yıl içerisinde sadece Amerika'da değil, İngiltere, Meksika, İrlanda, Kore, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Hindistan ve Nijerya gibi dünyanın birçok ülkesinde zincirler oluşturmuş ve şimdi de buna Türkiye halkasını eklemiştir.

Amerika'da 4 milyondan fazla kadının uyguladığı bu egzersiz sistemini siz Türk kadınlarının hedeflerine yardımcı olmak ve yaşamlarında pozitif bir değişim yaratmak amacıyla konusunda lider ve öncü olan bu güçlü zincire katılmıştır.

PİLATES SEVERLERE MÜJDE!..

SHAPES BUCA'da PİLATES KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR. BİLGİ İÇİN LÜTFEN MERKEZİMİZİ ARAYINIZ..


Shapes For Women Buca, Buca Shapes For Women, izmir Shapes For Women, Shapes For Women izmir, shapes Buca, Buca shapes, Shapes For Women Buca izmir, shapes izmir, izmir shapes, Bayanlara Özel Spor Merkezi, Bayanlara Özel Spor Merkezi izmir


devamını oku...
Adres: Vali Rahmi Bey mah. 296 sokak No:9/A Buca-İzmir

Performans Spor Merkezi

Hatay

Performans Spor Merkezidevamını oku... Adres: 236 sokak No:5/a Hatay-Merkez-İzmir
Günümüz şartlarında, hayat kalitesinin sürdürülebilmesi ancak çok çalışma ile mümkündür. Bütün gün işle sonra da ev işleriyle uğraşmak düzenli spora vakit bırakmaz. Spor salonlarına gitmek belli bir zamanı ayırmak gerektirir. Oysa bazı egzersizleri, aynı gün içinde, normal hayatınıza devam ederken, bölüştürerek yapabilirsiniz. Uzmanlar hızlı zayıflamanın tekrar hızlı kilo aldırdığına işaret etmektedirler. Sağlıklı bir zayıflama için günde 100 kalori yakmanız yeterli olacaktır. Peki, bu 100 kalori nasıl yakılacak işte pratik bazı öneriler;

En basiti ip atlamaktan geçiyor. Tek ayak veya yapamıyorsanız çift ayak ip atlayın, giderek hızlanın, on dakikanın sonunda en az 100 kalori harcarsınız.

Asansöre binmeyin merdivene yönelin. İspatlanmış bir gerçek var ki 7 dakika merdiven tırmanmak 100 kalori yakıyor. Unutmayın yürüyen merdivenler de asansör görevi görür. Onları da kullanmayın.

Yakın bir parkta koşun, yer mi yok evde koşturun. Yaklaşık iki km koşmalısınız. Maddi gücünüz yetiyorsa evde koşu bandı bulundurun.

Bisiklet sürmek çok iyidir. Bisiklet kullanamıyorsanız yere yatın pedal çevirir gibi ayakları hızlı hızlı döndürün on dakika sonra sonuç verir.

Tempolu yani hızlı adımlarla yaklaşık on beş dakika yürüyün. Alışverişe giderken yapabilirsiniz mesela. En yakındaki değil bir sonraki markete gitmek işe yarayacaktır.

Doğu kültürünü örnek alın, bakın nasıl da zayıflar; yoga yapın. İnternetten yoga hareketlerini öğrenebilirsiniz.

Dans edin, mekik çekin, jimnastik hareketleri yapın. Hareketli müzik eşliğinde daha iyi sonuç alırsınız.

Belinizi incitmeden uygun ağırlıkları en az yarım saat çekin.

Interval denen, antrenmanın bir yoğunlaşıp bir azaltıldığı sporlar yapın. Örneğin yürüyün, koşmaya başlayın, bir iki dakika çok hızlı koşun sonra tekrar yürüyün.

Bahçenizde harcayacağınız yarım saat size kolaylıkla 100 kalori yaktırır. Tabi bunla kast edilen piknik değildir. Toprağı alt üst etmek, kazımak, çiçek-ağaç dikmek, dalları budamak gibi işler size kolaylıkla 100 kalori yaktırır.