ŞİMŞEK ADAMDAN FIRTINA GİBİ TAVSİYELER

blog yazısı ekle !

ŞİMŞEK ADAMDAN FIRTINA GİBİ TAVSİYELER

2008 Dünya Olimpiyatlarının en hızlı çocuğu olan Usain Bolt 100m ve 200m de kırdığı tarihi rekorlarla bir anda herkesin gözdesi haline geldi. 28 yaşındaki atlet spor ve egzersiz adına çok iyi tavsiyelerde bulundu.

2012 Londra Olimpiyatlarında da formunu kaybetmeyen şimşek adam 2017'de de bu formunu kaybetmek istemediğini belirtirken tavsiyelerini sunuyor.

White Sports

Balçova

White Sports - Balçova İzmir

İzmir'de Spor ve Sağlıklı Yaşamın Doğru Adresi

Yeni sezon öncesi ,eski sezon fiyatlarından yararlanmak için acele edin.

Uzman eğitmen kadromuz ile yaşam kalitenizi spor yaparak yükseltecek, spor yapmanın beden ve ruh sağlığınıza kazandırdığı önemi göreceksiniz.

ÜYELİK PAKETİMİZDEKİ AKTİVİTELER

*FİTNESS
*CARDİO
*AEOROBİK
*PİLATES
*YOGA
*GYMSTICK
*CRUNCH
*SPINNING
*TAE-BO
*STRECHING
*FITBOX
*YAKIN SAVUNMA
*SAUNA
*JAKUZİ
*MASAJ
*TREKING
*BİSİKLET TURU
*ATV-JEEP SAFARİ
*KAYA TIRMANIŞI
*PAİNTBALL
devamını oku...
Adres: Mithatpaşa Cd. No:1458/90 Balçova-İzmir

Enercix Sports Studio

Alsancak

Enercix Sports Studio - Alsancak İzmir

Enercix sports studio, her yaşta bireyin spor yapmayı alışkanlık haline getirip sağlıklı bir yaşam sürmesi, bireylerin ruh ve beden bütünlüğünü sağlayarak yaşam kalitesini arttırmak ve korumak amacıyla kuruldu…

Enercix sports studio ekibi dogru, kontrollü ve eğlenceli şekilde spor yapabilmeniz için branşlarında uzman eğitmenlerden oluşmaktadır.Eğitmenlerimizin spor yapma amacınıza ulaşmanızda sizlere sonsuz destek olmalarının yanı sıra profesyonellikleri, samimiyetleri ve pozitiflikleriyle hayatınızın bundan sonraki kısmında vazgeçilmez dostlarınız arasında olacaklarına inanıyoruz.

Enercix ile enerjik başarılı ve sağlıklı bir yaşam dileğiyle.

YAZ SEZONUNDA...

ENERCİX SPORTS STUDİO ÇEŞMEDE HİZMETİNİZDE...
ILICA SHERATON OTEL,ALAÇATI AKTİVE SÖRF OKULU VE AYAYORGİ MARRAKECH TE !!!DEĞERLİ ÜYELERİMİZLE SEANSLARIMIZA GÖNLÜMÜZÜN İSTEDİĞİ YERDE DEVAM EDİYORUZ.


Enercix Sports Studio, Enercix, Enercix izmir, izmir Enercix, Enercix alsancak, alsancak Enercix, Enercix Sports, Enercix Sports izmir, izmir Enercix Sports, Enercix Sports alsancak, alsancak Enercix Sports


devamını oku...
Adres: 1403 Sok. 8/A (Alsancak Cami durağı Avea Bayi Karşısı Vestel Sokağı) Alsancak-İzmir

Shapes For Women Buca

Buca

Shapes For Women Buca

Amerika'nın Texas eyaletinde 1970'li yıllarda ilk olarak sağlık sektörüne hidrolik rehabilitasyon aletleri üretimiyle başlamıştır. Daha sonra bu alandaki tecrübe ve başarılarıyla fitness sektörüne yönelmiş ve geçen 30 yıl içerisinde sadece Amerika'da değil, İngiltere, Meksika, İrlanda, Kore, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Hindistan ve Nijerya gibi dünyanın birçok ülkesinde zincirler oluşturmuş ve şimdi de buna Türkiye halkasını eklemiştir.

Amerika'da 4 milyondan fazla kadının uyguladığı bu egzersiz sistemini siz Türk kadınlarının hedeflerine yardımcı olmak ve yaşamlarında pozitif bir değişim yaratmak amacıyla konusunda lider ve öncü olan bu güçlü zincire katılmıştır.

PİLATES SEVERLERE MÜJDE!..

SHAPES BUCA'da PİLATES KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR. BİLGİ İÇİN LÜTFEN MERKEZİMİZİ ARAYINIZ..


Shapes For Women Buca, Buca Shapes For Women, izmir Shapes For Women, Shapes For Women izmir, shapes Buca, Buca shapes, Shapes For Women Buca izmir, shapes izmir, izmir shapes, Bayanlara Özel Spor Merkezi, Bayanlara Özel Spor Merkezi izmir


devamını oku...
Adres: Vali Rahmi Bey mah. 296 sokak No:9/A Buca-İzmir

Performans Spor Merkezi

Hatay

Performans Spor Merkezidevamını oku... Adres: 236 sokak No:5/a Hatay-Merkez-İzmir


İşte şimşek adamın sporculara verdiği o muazzam tavsiyelerden bazıları:

Asla ama asla pes etme!

Şimşek adam Usain Bolt'tan gelen ilk tavsiye asla inancımızı ve hırsımızı kaybetmememiz yönünde. İnancı olmayan bir kişinin hedefine ulaşmasının zor olduğunu söyleyen Bolt aynı zamanda bu işi yapmak için sabır gerektiğini söylüyor. Jamaikalı atlet bununla ilgili; Ben de kötü zamanlar yaşadım ama bu dönemlerde daima ayağa kalkmayı ve sabretmeyi bildim ve bunun sonucunda buralara gelebildim'' diyor.

Acıyı görmezden gelmeyin!

En büyük profesyoneller bile zaman zaman ciddi sakatlıklar yaşayabilirler. Fakat bunun erken teşhisi oldukça önemlidir. Şimşek adam bu konuda da oldukça dikkatli ve işini sağlama alıyor. Bu konu ile ilgili Bolt : '' Bir ağrı veya acı hissediyorsam hemen ara vermem gerektiğini biliyorum çünkü bu iş ciddi bir iş. Ağrı ve acı hissettiğimde ara verip bakımımı yaptırıp sonradan devam edebiliyorum.''

Daima sakin soğukkanlı ve sabırlı olmayı tercih edin!

Şimşek adam önemli koşulardan ve olimpiyatlardan önce başarının anahtarının kendini sakinleştirmek ve mümkün olabildiğince sakin kalabilmek olduğunu belirtiyor. '' Daima sakin pozitif bir karakter olmaya çalışıyorum. Örneğin; yolda giderken bir tanıdık görürsem onu gördüğüm ana odaklanıyorum ve bu da bana oldukça pozitif ve rahatlatıcı bir etki veriyor. Sakin kalabilmeyi başarabiliyorum. ''

Kendiniz ile ilgili asla şüphe duymayın!

Eğer haftada her gün güzel bir motivasyon ile sürekli çalışırsanız bu çalışmanın meyvesini kısa bir zaman zarfında toplayabilirsiniz. Emin olun ki bu işte temel katkı disiplindir. Eğer ters giden bir şeyle karşılaşırsanız bundan üzülmek yerine bunu kendinize tecrübe olarak almalı ve geleceğe dair olan bütün çalışmalarınızda oldukça dikkatli sabırlı ve disiplinli davranmalısınız.